Skip to main content

İletişim

Aşağıda yer alan iletişim formu ve iletişim kanalları vasıtası ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Prostat Kanseri Derneği olarak hangi konularda bilgilendirme sağlıyoruz: (Okumak için tıklayınız)
Prostat Kanseri Derneği olarak amacımız; Erkek sağlığı, Üroloji hastalıkları, Prostat Hastalıkları, Prostat kanseri ve diğer ürolojik tümörler konusunda her türlü eğitim ve araştırma faaliyetlerinde bulunulması, ülkemizde prostat kanserinin tedavisi için en etkin korunmanın sağlanması, bu olgular için ülkemizdeki ve yurt dışındaki tıbbi yenilikler ile uygulamaları takip ederek bunlar hakkında ülkemizde halkımızın bilgilendirilmesi. Prostat kanseri ve diğer ürolojik tümörler ile ilgili tüm konularda araştırma yapmak, yapılan bilimsel araştırmalara destek vermek ve toplumu bilgilendirmek. Ayrıca erkeklerdeki ereksiyon kusuru ve idrar kaçırma problemlerinin çözümü hakkında toplumu bilgilendirmektir.

Prostat Kanseri Derneği, gizliliğinizi çok ciddiye alır. İletişim bilgilerinizi asla üçüncü şahıslara satmayacağız.

Tam gizlilik bildirimi ve site hüküm ve koşulları burada mevcuttur: Gizlilik, Şartlar ve Koşullar. Bu web sitesindeki bilgiler tıbbi durumların teşhis veya tedavisine yönelik değildir ve sağlık hizmeti sağlayıcınızın bakım ve tavsiyelerinin yerine kullanılmamalıdır. Özel tıbbi sorularınıza yanıt veremiyoruz. Değerlendirme ve tavsiye için lütfen sağlık uzmanınıza başvurun.

Prostat Kanseri Derneği
Prostat Kanseri Derneği olarak amacımız; Erkek sağlığı, Üroloji hastalıkları ,Prostat Hastalıkları, Prostat kanseri ve diğer ürolojik tümörler konusunda her türlü eğitim ve araştırma faaliyetlerinde bulunulması, ülkemizde prostat kanserinin tedavisi için en etkin korunmanın sağlanması, bu olgular için ülkemizdeki ve yurt dışındaki tıbbi yenilikler ile uygulamaları takip ederek bunlar hakkında ülkemizde halkımızın bilgilendirilmesi. Prostat kanseri ve diğer ürolojik tümörler ile ilgili tüm konularda araştırma yapmak, yapılan bilimsel araştırmalara destek vermek ve toplumu bilgilendirmek. Ayrıca erkeklerdeki ereksiyon kusuru ve idrar kaçırma problemlerinin çözümü hakkında toplumu bilgilendirmektir.
Çubuklu mah. Vatan cad. No.26 Kavacik Beykoz İstanbul TÜRKİYE
©2022 Prostat Kanseri Derneği. Tüm Hakları Saklıdır. PROSDER-12022022v01