Skip to main content

Etiket: Prostat Kanseri

Prostat Kanseri Tekrar Nüks Eder mi (Tekrarlanabilir Tedavi)

Bu sayfada Vimeo medyasında 13/12/2013 tarihinde yayınlanan videoda; "Prof. Dr. M. İhsan KARAMAN prostat kanseri ile ilgili en çok merak edilen "Prostat Kanseri Tekrar Nüks Eder mi (Tekrarlanabilir Tedavi)" sorusunu cevaplamaktadır" başlıklı medya içeriği hakkında detaylı bilgiler yer almaktadır.

Prostat Kanseri Ameliyatından Sonra Karşılaşılan Sorunlar

Bu sayfada Vimeo medyasında 13/12/2013 tarihinde yayınlanan videoda; "Prof. Dr. M. İhsan KARAMAN prostat kanseri ile ilgili en çok merak edilen "Prostat Kanseri Ameliyatından Sonra Karşılaşılan Sorunlar" sorusunu cevaplamaktadır" başlıklı medya içeriği hakkında detaylı bilgiler yer almaktadır.

  • 1
  • 2
Prostat Kanseri Derneği
Prostat Kanseri Derneği olarak amacımız; Erkek sağlığı, Üroloji hastalıkları ,Prostat Hastalıkları, Prostat kanseri ve diğer ürolojik tümörler konusunda her türlü eğitim ve araştırma faaliyetlerinde bulunulması, ülkemizde prostat kanserinin tedavisi için en etkin korunmanın sağlanması, bu olgular için ülkemizdeki ve yurt dışındaki tıbbi yenilikler ile uygulamaları takip ederek bunlar hakkında ülkemizde halkımızın bilgilendirilmesi. Prostat kanseri ve diğer ürolojik tümörler ile ilgili tüm konularda araştırma yapmak, yapılan bilimsel araştırmalara destek vermek ve toplumu bilgilendirmek. Ayrıca erkeklerdeki ereksiyon kusuru ve idrar kaçırma problemlerinin çözümü hakkında toplumu bilgilendirmektir.
Çubuklu mah. Vatan cad. No.26 Kavacik Beykoz İstanbul TÜRKİYE
©2022 Prostat Kanseri Derneği. Tüm Hakları Saklıdır. PROSDER-12022022v01